Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1983 |
Technik | Radierung |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 54 x 75 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 78 x 98 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 95/100 |
Grote kleurenets van Leentje Linders (1942), m.o. gesigneerd en gedateerd 1983, genummerd 95/100, getiteld 'Flying above the clouds part three'. Mooi professioneel zuurvrij ingelijst achter glas in een Barth-lijst, afm. lijst 98x78, beeld 75x54 cm. het geheel verkeert in perfecte staat.
LET OP! Verzending alleen mogelijk in Nederland
Verzending 16 euro, aangetekend 17,65
Zustand | Wie neu | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | Voorthuizen, Niederlande |
Startzeit | 22-7-2018 um 11:40 |
Endzeit | 3-8-2018 um 20:33 |