Jan Wolkers - Zeefdruk: Winterbeelden XII - 1995
Peter Vos - Ingelijste litho: Podargus Strigoides
Ciano Siewert - Aquarel - 1976
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1983 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 54 x 75 cm (h x b) |
Incl. lijst | 78 x 98 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 95/100 |
Grote kleurenets van Leentje Linders (1942), m.o. gesigneerd en gedateerd 1983, genummerd 95/100, getiteld 'Flying above the clouds part three'. Mooi professioneel zuurvrij ingelijst achter glas in een Barth-lijst, afm. lijst 98x78, beeld 75x54 cm. het geheel verkeert in perfecte staat.
LET OP! Verzending alleen mogelijk in Nederland
Verzending 16 euro, aangetekend 17,65
Conditie | Nieuwstaat | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 22-7-2018 om 11:40 |
Eindtijd | 3-8-2018 om 20:33 |