Leentje Linders - grote ets "Flying above the clouds part three" in Barth lijst - Verkocht

Leentje Linders -  grote ets "Flying above the clouds part three" in Barth lijst kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Leentje Linders -  grote ets "Flying above the clouds part three" in Barth lijst kopen? Bied vanaf 60!Leentje Linders -  grote ets "Flying above the clouds part three" in Barth lijst kopen? Bied vanaf 60!Leentje Linders -  grote ets "Flying above the clouds part three" in Barth lijst kopen? Bied vanaf 60!Leentje Linders -  grote ets "Flying above the clouds part three" in Barth lijst kopen? Bied vanaf 60!Leentje Linders -  grote ets "Flying above the clouds part three" in Barth lijst kopen? Bied vanaf 60!
  • Leentje Linders (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 x 75 cm (h x b)
Incl. lijst78 x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage95/100

Grote kleurenets van Leentje Linders (1942), m.o. gesigneerd en gedateerd 1983, genummerd 95/100, getiteld 'Flying above the clouds part three'. Mooi professioneel zuurvrij ingelijst achter glas in een Barth-lijst, afm. lijst 98x78, beeld 75x54 cm. het geheel verkeert in perfecte staat.

LET OP! Verzending alleen mogelijk in Nederland

Verzending 16 euro, aangetekend 17,65

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,65

Leentje Linders (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  Cello1
291 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
98 cm
78 cm
75 cm
54 cm

ObjectlocatieVoorthuizen,  Nederland
Starttijd22-7-2018 om 11:40
Eindtijd3-8-2018 om 20:33