Jan Spijkers - Acryl auf Leinwand, Fenster mit Kater – gerahmt
Ronald Boonacker - Bonaire, GERAHMT
Ronald Boonacker - Curaçao, GERAHMT
Träger | Canvas |
Stil | Impressionistisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 40 x 50 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 56 x 66 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | Angemessen |
staat werk: oppervlaktevuil, licht vergeelde vernis door de tijd / staat lijst: oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd., doek dient iets gespannen te worden | |
Ort des Objekts | Nieuwersluis, Niederlande |
Startzeit | 3-4-2019 um 16:48 |
Endzeit | 12-4-2019 um 21:35 |