Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) – CoBrA
Corneille - Les yeux d'enfance et le grand soleil, Siebdruck (sauber gerahmt)
Corneille - Femme heureuse, Siebdruck (wunderschön gerahmt, groß)
Art des Kunstwerks | Bild / Objekt |
Keramisch object
afmeting: 6,5 x 7 x 6 cm
niet gesigneerd en gedateerd, hoogst waarschijnlijk jaren '70
herkomst: Galerie Nouvelles Images, Den Haag
ZZBEE