Reinhoud D'Haese - Pentekening - in boek 50 jaar beelden 2003 & extra boek 2001
Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) - CoBrA
Corneille - Les yeux d’enfance et le grand soleil, zeefdruk (netjes ingelijst)
Corneille - Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Keramisch object
afmeting: 6,5 x 7 x 6 cm
niet gesigneerd en gedateerd, hoogst waarschijnlijk jaren '70
herkomst: Galerie Nouvelles Images, Den Haag
ZZBEE