Art des Kunstwerks | Fotografie |
Jahr | 1995 |
Technik | Digitaldruck |
Stil | Realistisch |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nur in Passe-partout |
Maße | 50 x 27 cm (h x b) |
Passepartout | 67.5 x 43 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 50 |
*Fraaie piezografie (bewerkte foto in een hoogwaardige digitale grafische techniek) van Marc Ruygrok uit het jaar 1995 in een oplage van 50 ex.
*De piezografie is in uitstekende conditie incl. passe-partout.
*Van links naar rechts in potlood: Heavan and Hell 1995 29/50 Marc Ruygrok
Zustand | Sehr gut | ||||||||||
Startzeit | 8-5-2022 um 16:53 |
Endzeit | 21-5-2022 um 21:48 |
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |