Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Naam kunstenaar : Marianne Stam
Titel : Lichamelijk landschap III
Jaar : 2000
Oplage : 4 van 10
Techniek : Kleurenets, gemaakt met de zogenaamde mezzotint techniek
Gesigneerd : onderaan
Afmeting : Afmeting van de ets is 41 x 60 cm met lijst 94 x 75 cm
Bijz. : Fraai ingelijst onder glas. Zware kwaliteit lijst, dubbel passe partout. Dikte 2.8 cm.
Verzenden : Verzendkosten zijn voor de koper, in NL € 12,40
Startzeit | 23-11-2013 um 10:11 |
Endzeit | 30-11-2013 um 10:11 |