Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Naam kunstenaar : Marianne Stam
Titel : Lichamelijk landschap III
Jaar : 2000
Oplage : 4 van 10
Techniek : Kleurenets, gemaakt met de zogenaamde mezzotint techniek
Gesigneerd : onderaan
Afmeting : Afmeting van de ets is 41 x 60 cm met lijst 94 x 75 cm
Bijz. : Fraai ingelijst onder glas. Zware kwaliteit lijst, dubbel passe partout. Dikte 2.8 cm.
Verzenden : Verzendkosten zijn voor de koper, in NL € 12,40
Heure de début | 23-11-2013 à 10:11 |
Heure de fin | 30-11-2013 à 10:11 |