Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets uit 1890. Potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld middenonder.
Beeldmaat 37 x 54 cm. Bladmaat 43,5 x 59,5 cm. Losbladig.
In de plaat gesigneerd rechtsboven. Catalogus Van Wisselingh nr. 206.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 13-7-2017 um 21:15 |
Endzeit | 22-7-2017 um 19:15 |