Anton Heyboer - Cancan-Tänzer & Text – handsigniert!!!
Armando - Farbgiclee WALDRAND Handsigniert
Jop van Epen - Impressionistische Landschaft
Herman Brood - Harzskulptur -----TASTATURSPIELER
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Mooie, ingelijste aquarel "LANDHUIS" Lijst heeft gebruikssporen. Re.onder gesigneerd.
Afmeting aquarel 34x43,5 cm. Inclusief lijst 42x52 cm.