Bob Karhof - Foto, Amsterdam - Gerahmt
Ada Breedveld - Mitglieder, Titel, Sea Woman
Roger Raveel - „Grafisches Panorama mit Zweck“ 1952
Hans Ebeling Koning - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Briljante aquarel van de Brielse aquarellist Martinus Middelhoek. Eenvoudige, originele lijst achter passepartout en glas. Rechtsonder gesigneerd in de aquarel. Het werk is niet gedateerd, maar vermoedelijk voor 1950. Wordt aangetekend verzonden.
Formaat lijst: 42 x 37 cm Beeldformaat: 24 x 30 cm Techniek: aquarel Gesigneerd: M. Middelhoek Jaartal: onbekend Conditie: uistekend, lijst vertoont lichte gebruikssporen
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 1-2-2017 um 14:28 |
Endzeit | 8-2-2017 um 14:28 |