Romain Malfliet - Dans la rue de Gand
Anton Heyboer - Publication Musée Bommel et van Dam
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Briljante aquarel van de Brielse aquarellist Martinus Middelhoek. Eenvoudige, originele lijst achter passepartout en glas. Rechtsonder gesigneerd in de aquarel. Het werk is niet gedateerd, maar vermoedelijk voor 1950. Wordt aangetekend verzonden.
Formaat lijst: 42 x 37 cm Beeldformaat: 24 x 30 cm Techniek: aquarel Gesigneerd: M. Middelhoek Jaartal: onbekend Conditie: uistekend, lijst vertoont lichte gebruikssporen
Le lot se trouve à | Utrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 1-2-2017 à 14:28 |
Heure de fin | 8-2-2017 à 14:28 |