Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Kunstenaar : Matthieu Wiegman (1886-1971)
Titel/Voorstelling : " Zusters Ursulinen "
Datering : 1940
Medium / Techniek : aquarel op papier
Maten : 22 x 16 cm (papier) en 32 x 27 cm (in lijst)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : in zeer goede staat
Startzeit | 14-8-2016 um 9:23 |
Endzeit | 28-8-2016 um 11:23 |