Cor Keus - Straße in Scheveningen mit der Frau des Fischers
Han Krug - Zwei Ansichten von Beek, Montferland – Gemischte Techniken
Jan Sirks - Aufzug im Maashaven, Rotterdam 173-JS
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1995 |
Technik | Radierung |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 48 x 38 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 30 |
Intiem, herkenbaar werk van de Duitse kunstenaar Max Uhlig. Ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (89/95), getiteld en genummerd (22/30). In mint conditie.
Afmetingen: 48cm x 38cm (blad), 18cm x 13cm (etsbeeld)
Zustand | Wie neu | ||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 24-3-2019 um 17:45 |
Endzeit | 12-4-2019 um 18:04 |