Peter Klashorst - Acryl auf Leinwand, MAXIMA – 120 x 85 cm – 2017
Philippe de Cantillon - Schloss Heeze (Vergnügungen von Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Rote Vase mit Blumendekor
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurrijke zeefdruk door Maya Wildevuur.
Voorstelling van een bloemenveld in bloei.
Losbladig, zichtmaat 60x50, bladmaat 76x56
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'M.L.Wildevuur' en '1991', genummerd l.o. 'VII 100'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 17-1-2015 um 20:13 |
Endzeit | 24-1-2015 um 20:13 |