Glasblazerij Leerdam - Bol lourd plat Emil Kovac
Cesar Domela - Composition abstraite
Henk Poeder - Paysage avec des vaches
Pieter Lessing - Grande toile colorée moderne = signée - avec certificat.
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kleurrijke zeefdruk door Maya Wildevuur.
Voorstelling van een bloemenveld in bloei.
Losbladig, zichtmaat 60x50, bladmaat 76x56
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'M.L.Wildevuur' en '1991', genummerd l.o. 'VII 100'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Heure de début | 17-1-2015 à 20:13 |
Heure de fin | 24-1-2015 à 20:13 |