Ronald Boonacker - Bonaire, GERAHMT
Ronald Boonacker - Curaçao, GERAHMT
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Gravur |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 32.5 x 25 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert / Unterschrift mitgedruckt |
In dit item zitten drie boekjes van ieder vier bladzijden:
1. ''SPINRAG. Een gedicht van A.E. Drijfhout, met een oorspronkelijke houtgravure van M.C. Escher.'' Op de tweede bladzijde treft u een intrigerende houtgravure door Escher (in het blok gesigneerd) van een mysterieus figuur in spinrag. Op de derde bladzijde het gedicht.
2. ''De Tuinman en de Dood door P.N. van Eyck met een houtsnede van Nico Bulder.'' Op de tweede bladzijde zit een gedetailleerde houtsnede, gesigneerd met ''Bulder'' in het blok. Op de derde bladzijde het gedicht van P.N. van Eyck ''Een Perzisch Edelman''.
3. ''Sepp-Nozeman Nederlandsche Vogelen 1770-1829''. In het boekje zitten gravures van de merel en van een specht.
Administratieve code:
QQVALK
Zustand | Sehr gut | ||
De hoeken van de bladen zijn mogelijk een beetje omgekruld of gevouwen (ezelsoor). | |||
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 6-11-2018 um 14:51 |
Endzeit | 11-11-2018 um 14:28 |