Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
MC ESCHER
KROKODILLEN BOL
GRAFIEK OP PAPIER in de maat 27 x 27 op papiermaat 29 x 40 cm
GESIGNEERD ONDER IN DE PLAAT MCE en VII 1956 ZIE FOTO
ik kan niet beoordelen of het een houtdruk /of litho is
als ik met een loupe kijk zie ik in ieder geval geen pixels wat met bij een prent ziet
zeer goede staat
1 EURO START
Startzeit | 16-6-2015 um 20:57 |
Endzeit | 28-6-2015 um 21:17 |