Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Jahr | 1988 |
Technik | Acryl |
Träger | Canvas |
Stil | Expressionistisch |
Thema | Stillleben |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 70 x 59 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 72 x 61 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Intens kleurig werk van de schilder/Menno Bauer (Stompetoren) uit 1988, geschilderd met acryl verf op canvas. Titel Op Water Geschreven. Typisch Bauer-werk met lyrisch expressionistische kenmerken met grote kleurkracht en emotionele lijnvoering. Bauer is herhaalde malen genomineerd als Kunstenaar van het Jaar.
Het werk is aan de bovenzijde rechts en voorzien van het jaartal 1988.
Op achterzijde heeft de kunstenaar zijn naam herhaald en de plaats waar het
gemaakt is (Stompetoren) vermeld.
Werk is af te halen in Amsterdam/Centrum-Westerdok.
Zustand | Gut |
Geen sporen van veroudering en geen beschadigingen. | |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Amsterdam nederland, Niederlande |
Ort des Objekts | Amsterdam Nederland, Niederlande |
Startzeit | 30-10-2020 um 21:15 |
Endzeit | 8-11-2020 um 22:52 |