Jan Goeting - Kirche von Auvers im Süden Frankreichs
Gerard Hordijk - Studie eines Mannes
Willem Wagenaar - Athene gegen Medusa
Willem Weissenbruch - Holländische Landschaft mit Mühle und Kanal
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho door Metten Koornstra
Voorstelling van de gekluisterde figuur in stoel of bed, fles op tafel
Losbladig, beeldmaat 20x25, bladmaat 53x69
Gesigneerd en gedateerd r.o. in potlood 'M T Koornstra' en '66'
Genummerd l.o. '50/190'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 12-7-2017 um 12:48 |
Endzeit | 22-7-2017 um 12:48 |