Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie blinddruk van de Spaanse beeldhouwer Miguel Berrocal (Malaga 1933 - 2003). Handgesigneerd en genummerd . Oplage 100. De voorstelling is een geabstraheerde torso.
Titel: Citius. Altius. Fortius
Afmetingen totaal: 23,5 x 14,0 cm x 0,5
Afmetingen beeld: 10,5 x 7,5 cm
Gesigneerd: met potlood gesigneerd en genummerd (nummer is een ander dan exemplaar op de foto)
Oplage: 100
Uitgave: Musée Olympique Lausanne.
Ingelijst: complete uitgave dus in het originele passepartout geleverd
Conditie: In nieuwstaat.
Garantie:
Dit werk is volledig door ons gegarandeerd. Dit geldt voor alle werken aangeboden door Papierkamer Aelbrecht op Kunstveiling.nl, tenzij nadrukkelijk anders is vermeld. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.
Bezichtigen:
Verzendkosten:
Verzenden (kosten koper) PostNL Track&Trace pakket €7,50 of aangetekend €9,50.
Of PostNL brievenbuspakje: €3,00 briefpost, met Track&Trace €4,00 of briefpost aangetekend €8,00.
Ophalen in Tilburg is ook mogelijk.
Startzeit | 22-12-2014 um 20:59 |
Endzeit | 1-1-2015 um 20:59 |