Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar : Miguel Berrocal 1933 Malaga- 2006
Titel : TORSO "'
Techniek : Pragedruk op Butten Papier 250 gr
Handgesigneerd en Gedateerd 1971
Beperkte oplage !
Bladmaat 34,2 x 24,4 cm
Conditie : in Perfecte staat
Verzenden mogelijk, of afhalen in de Gallery
Startzeit | 19-3-2014 um 13:09 |
Endzeit | 29-3-2014 um 13:09 |