Eugène Brands - Lithographie: Abstrakte Komposition – 1968 (neuwertig!)
Chantal Borremans - Mischtechnik auf Leinwand, Eine Geschichte von Liebe und Tod
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar : Miguel Berrocal 1933-2006 Malaga
Titel: TORSO ''
Techniek : PRAGE Druk
Handgesigneerd en Gedateerd : 1993
Genummerde oplage : 69 / 100
Conditie : in Perfecte staat
Verzenden mogelijk, of afhalen in de Gallery
Startzeit | 23-2-2014 um 19:43 |
Endzeit | 2-3-2014 um 19:43 |