Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie reliefdruk van de bekende Spaanse kunstenaar Miguel Berrocal.
Gelimiteerde oplage, werk is handgesigneerd en gedateerd 1971.
Bladmaat 34/24 cm.
In nieuwstaat!
Verzendkosten NL 10,00 euro.
Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.
Startzeit | 6-6-2014 um 16:25 |
Endzeit | 20-6-2014 um 16:25 |