Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Techniek: Kleurenlitho
Formaat 60 x 80 cm
Ingelijst in blank houten lijst
Gesigneerd met potlood
Oplage 29/100
Conditie: In zeer goede staat
Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt i.v.m het formaat van het pakket 17,50 euro,
Buitenlandse verzending alleen mogelijk zonder passe-partout en lijst in stevige koker 25 euro
Na afspraak kan het werk opgehaald worden in Enkhuizen
Wij streven er naar zo veel mogelijk informatie te geven in de veilingomschrijving.
Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail.
Code: ZZOB
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Enkhuizen, Niederlande |
Ort des Objekts | Enkhuizen, Niederlande |
Startzeit | 11-10-2017 um 19:09 |
Endzeit | 23-10-2017 um 20:14 |