Willem Sandberg - nummerierter Ordner 1982 (84/500) und 3 Bücher
Bram Bogart - Colored landscape
Peter de Ru - Introvertiertes Porträt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Techniek: Kleurenlitho
Titel : z.t.
Formaat 50 x 40 cm
Ingelijst in bronskleurige houten lijst
Gesigneerd met potlood r.o.
Genummerd: l.o 55/150
Conditie: In zeer goede staat
Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt 15 euro, andere eu landen 35 euro .
Na afspraak kan het werk opgehaald worden zonder extra kosten
Wij streven er naar zo veel mogelijk informatie te geven in de omschrijving.
Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail.