Jef Diederen - Serie von 6 Lithographien gerahmt
Barend Sibie - Zaanse Schans Holland
Huub Linssen - Öl auf Holz, zwei religiöse Tafeln
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets van een voor mij onbekende kunstenaar. Rechtsonder staat "Dodo"en de titel: Dames. Afmetingen blad: H65 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H50 x b40. Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting. Het werk komt uit de ABN AMRO collectie.
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 13-3-2018 um 22:14 |
Endzeit | 28-3-2018 um 22:14 |