Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Onbekend kunstenaar
Midden 20 ste eeuw
Stilleven
Olieverf op doek
Afm : 80 cm x 70 cm // 60 cm x 50 cm
Mooi ingekaderd in goudkleurige kader. De kader heeft gebruikssporen en behoord niet tot de verkoop.
Hij word er gratis bijgeleverd.
Mooi werk. kunstig en zeer decoratief. Intense kleuren. Dikke verfstructuur.
Aangetekende en verzekerde verzending.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Berchem, Belgien |
Ort des Objekts | Berchem, Belgien |
Startzeit | 17-4-2018 um 19:34 |
Endzeit | 24-4-2018 um 19:34 |