Willem van Dort (sr.) - Visser
Christiaan Bastiaans - 1259 n. Chr.
Richard Artschwager - Siebdruck Gesicht
Jan Spijkers - Acryl auf Leinwand, Fenster mit Kater – gerahmt
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Krijttekening van onbekende kunstenaar. Afmetingen blad: H47 x b35. Afmetingen voorstelling: H44.5 x b 33.5. Herkomst: collectie ABN AMRO. Conditie: in goede staat, op karton geplakt
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 14-11-2017 um 10:14 |
Endzeit | 23-11-2017 um 20:19 |