Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Zwei Radierungen''
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Gemengde techniek
Voorstelling van een schelp in een onderwaterwereld
Losbladig, beeldmaat 25x32
Gesigneerd r.o.
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 25-7-2017 um 9:37 |
Endzeit | 1-8-2017 um 14:37 |