Hub Boesten - Torrenierie-Landschaft
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Schilder : onbekend
Titel/Voorstelling: " Amsterdam Munttoren en Singel bij avond"
Datering: ca. 1920
Medium /Techniek : olieverf op paneel
Maten : 30 x 24 cm (paneel) en 34 x 28 cm ( in lijst)
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : redelijk goed / barstjes in paneel zichtbaar en wat vuil
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 8-9-2017 um 15:46 |
Endzeit | 22-9-2017 um 22:46 |