David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar: Olav Cleofas van Overbeek
Techniek: druk
Voorstelling: stilleven
Gesigneerd: l.o. 87
Afmeting exclusief lijst (lxb): 65x51 cm
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis