Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Aquarel uit 1938. Gesigneerd linksonder. Geannoteerd rechtsonder met "ons huis aan
de berg van St. Job", "voor moeder van Otto" en "6 juni 1938".
Beeldmaat 25 x 41 cm. Ingelijst. Lijstmaat 31,8 x 47,7 cm.
Opgenomen in de catalogus van de Stichting Otto B. de Kat bij het RKD.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 5-6-2017 um 21:28 |
Endzeit | 20-6-2017 um 19:28 |