Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Leuke kleurenlinosnede uit 1953.
Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
Getiteld linksonder.
Beeldmaat 7,7 x 12,5 cm. Ingelijst. Lijstmaat 19 x 25 cm.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 29-10-2017 um 23:49 |
Endzeit | 12-11-2017 um 19:49 |