Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een fraaie monotype Op glas geschilderd, daarna afgedrukt op papier. Een unicum dus! Gesigneerd en gedateerd ' 52 links onder. Rechts onder: Monotype. Ingelijst in aluminium lijst en voorzien van passe partout. Lijstmaten:51,5 cm x 36,5 cm. Maten monotype, binnen het passe partout gemeten: 34 cm x 23 cm. 'Not examined out of the frame' zoals ze op veilingen zeggen.
De Kat maakte vooral figuren in interieurs, portretten en landschappen in een voor hem kenmerkende stijl. Hij was ook leraar aan de Rijksacademie en oprichter van de Nederlandse Aquarellistenkring.
Otto de Kat maakte tevens 2 omslagen voor het bekende tijdschrift ?De Wendingen?in 1927 en 1931.
Het werk van Otto de Kat bevindt zich in vele museale, bedrijfs- en particuliere collecties, o.a. in de Rijkscollectie.
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 17-3-2018 um 14:10 |
Endzeit | 24-3-2018 um 14:20 |