Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Olieverf op doek in zeer goede staat. Gesigneerd rechtsonder.
Doekmaat 40 x 30 cm. Ingelijst. Lijstmaat 47 x 37 cm.
Dit werk is opgenomen in de oeuvrecatalogus van de Stichting Otto B. de Kat.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 22-12-2017 um 20:07 |
Endzeit | 6-1-2018 um 19:07 |