Anton Heyboer - Abstrakte Komposition
Karel Appel - Samstag „Der Schlummer eines Sommerabends
Jentsje Popma - Glühbirnenfeld
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1987 |
Technik | Mischdrucktechnik |
Stil | Abstrakt |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 30 x 19 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 200 |
Zustand | Sehr gut | ||
Lithografie, genummerd 38/200. Bijzonder is dat de lithografie met de hand is betekend met conté krijt en dat in het papier een blinddruk is verwerkt. Gesigneerd in potlood, met persoonlijke boodschap: "een gelukkig en zinnig 1988, Otto" Deze boodschap was destijds bestemd voor collega kunstenaar Jan Van Den Dobbelsteen. Afmetingen werk: 19 cm breed en 30 cm hoog. Heel licht vouwtje aan de rechterbovenzijde, ver van de afbeelding. Wordt verpakt tussen karton verzonden (niet opgerold). | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Eindhoven, Niederlande | ||
Ort des Objekts | Eindhoven, Niederlande |
Startzeit | 25-4-2021 um 10:34 |
Endzeit | 12-10-2021 um 13:46 |