Jan te Wierik - Lot de 3 sérigraphies
Wilhelm Schlote - Spiralblomen – Dessin original en couleur
ARS Artigiana Deruta - Rare bol à offrandes aux motifs animaliers de 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Femme sur la terrasse
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1987 |
Technique | Techniques d'impression mixtes |
Style | Abstrait |
Sujet | Figures |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 30 x 19 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 200 |
État | |||
État | Très bon | ||
Lithografie, genummerd 38/200. Bijzonder is dat de lithografie met de hand is betekend met conté krijt en dat in het papier een blinddruk is verwerkt. Gesigneerd in potlood, met persoonlijke boodschap: "een gelukkig en zinnig 1988, Otto" Deze boodschap was destijds bestemd voor collega kunstenaar Jan Van Den Dobbelsteen. Afmetingen werk: 19 cm breed en 30 cm hoog. Heel licht vouwtje aan de rechterbovenzijde, ver van de afbeelding. Wordt verpakt tussen karton verzonden (niet opgerold). | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Eindhoven, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Eindhoven, Les Pays-Bas |
Heure de début | 25-4-2021 à 10:34 |
Heure de fin | 12-10-2021 à 13:46 |