Victor Vasarely - ALTAIR und CENTAURI-XXII – 1973 – 2 Werke
Herman Brood - Farbsiebdruck BASEBALL
Toon Koster - Scheuneninnenraum mit einfallendem Tageslicht
Wouter Stips - Farbsiebdruck DADDY CAT DOG --- HANDSIGNIERT
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Mischdrucktechnik |
Träger | Metall |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 58.5 x 73.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 185 |
Zustand | Gut | ||
Gewoon goede staat gezien zijn leeftijd. Plooi in linker onderhoek Nooit ingekaderd geweest Steeds bewaard in kunstmap | |||
Ort des Objekts | Wolvertem, Belgien |
Startzeit | 18-1-2019 um 9:00 |
Endzeit | 29-1-2019 um 20:09 |