Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 2002 |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 75 x 60 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 113/150 |
Peter Bastiaanssen (1957) is geboren in Breda, woont en werkt in Rotterdam, en is schilder en beeldhouwer. Hij studeerde aan de Academie St. Joost te Breda die hij in 1987 voltooide. Kenmerkend voor de kunstwerken van Peter Bastiaanssen zijn de vrolijke kleuren en de aanwezigheid van de hond met kraaloogjes. Bastiaanssen zet een vraagteken bij kunst waar je eindeloos over moet nadenken zonder dat er beeldende kwaliteit valt te ontdekken. In zijn kleurige schilderijen figureren decoratieve wandversieringen, een kleed, een vaas bloemen, een vis in een kom, een of meerdere kopjes koffie en de zwarte hond. Een van zijn projecten is ‘Art is a dog’. De zwarte hond verschijnt in zijn schilderijen, houten beelden en zeefdrukken, vaak in een kleurrijke omgeving.
Zustand | Gut | ||
Is in goede staat | |||
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 23-1-2021 um 13:07 |
Endzeit | 2-2-2021 um 21:32 |