Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Willem G.F. Jansen - Dessin aquarelle/encre, Voilier en hiver - Encadré
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 2002 |
Technique | Sérigraphie |
Support | Papier |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 75 x 60 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 113/150 |
Peter Bastiaanssen (1957) is geboren in Breda, woont en werkt in Rotterdam, en is schilder en beeldhouwer. Hij studeerde aan de Academie St. Joost te Breda die hij in 1987 voltooide. Kenmerkend voor de kunstwerken van Peter Bastiaanssen zijn de vrolijke kleuren en de aanwezigheid van de hond met kraaloogjes. Bastiaanssen zet een vraagteken bij kunst waar je eindeloos over moet nadenken zonder dat er beeldende kwaliteit valt te ontdekken. In zijn kleurige schilderijen figureren decoratieve wandversieringen, een kleed, een vaas bloemen, een vis in een kom, een of meerdere kopjes koffie en de zwarte hond. Een van zijn projecten is ‘Art is a dog’. De zwarte hond verschijnt in zijn schilderijen, houten beelden en zeefdrukken, vaak in een kleurrijke omgeving.
État | |||
État | Bon | ||
Is in goede staat | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Haarlem, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
| ||
Garantie | |||
Garantie | En mettant le lot en vente, j'accepte les conditions de garantie telles qu'elles s'appliquent sur Kunstveiling en ce qui concerne l'exactitude de la description du lot mis aux enchères |
Le vendeur assume l'entière responsabilité de ce lot. Kunstveiling ne fait que fournir la plate-forme pour cette transaction, à finaliser directement avec le vendeur. Plus d'informations.
Retrait sur place | Oui, c'est possible |
Le lot se trouve à | Haarlem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 23-1-2021 à 13:07 |
Heure de fin | 2-2-2021 à 21:32 |