Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Schilder: Piet Wiegman 1885-1963
Titel/Voorstelling: landschap met boerderij
Datering: ca. 1930
Medium /Techniek : aquarel op papier
Maten : 25 x 35 ingelijst
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : zeer goed
Startzeit | 1-1-2014 um 21:26 |
Endzeit | 13-1-2014 um 21:26 |