Gerardus Johannes Ernens - Blumenstrauß in einer konvexen Vase
Leentje Linders - Farbradierung, Apollo Thirteen 1 – gerahmt (groß)
Goran Warff - Vaas Kosta Boda Kristallkollektion
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Bijzonder fraaie linosnede van de bekende kunstenaar Piet Wiegman uit de 50er jaren.
Het werk is mooi ge;ijst en voluit gesigneerd.
Startzeit | 19-12-2015 um 17:19 |
Endzeit | 26-12-2015 um 17:19 |