Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Träger | Panel |
Stil | Expressionistisch |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 49 x 58 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 58 x 67 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Mooi expressionistisch werk van de hand van Piet Wiegman.
Kleurrijke schilderij met meestal vrolijke onderwerpen in de stijl waar deze interessante kunstenaar bekend om staat.
Zustand | Sehr gut | ||
origineel gelijst en altijd opgehangen geweest. | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Waalwijk, Niederlande | ||
Preis | Bis zu 10 kg.
Ort des Objekts | Waalwijk, Niederlande |
Startzeit | 16-9-2020 um 17:50 |
Endzeit | 20-9-2020 um 21:42 |