Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Pieter Becks: Houtsnede, Zonder Titel, Gesigneerd, 1995
*Fraaie houtsnede van Pieter Becks uit het jaar 1995.
*Maten werk 50 x 65 cm.
*De litho is in uitstekende conditie (Nooit ingelijst geweest).
*Oplage van 100 stuks
*Verzending is aangetekend,verzekerd en goed verpakt.
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 7-12-2017 um 17:05 |
Endzeit | 17-12-2017 um 15:05 |