Jan te Wierik - Lot de 3 sérigraphies
Wilhelm Schlote - Spiralblomen – Dessin original en couleur
ARS Artigiana Deruta - Rare bol à offrandes aux motifs animaliers de 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Femme sur la terrasse
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Pieter Becks: Houtsnede, Zonder Titel, Gesigneerd, 1995
*Fraaie houtsnede van Pieter Becks uit het jaar 1995.
*Maten werk 50 x 65 cm.
*De litho is in uitstekende conditie (Nooit ingelijst geweest).
*Oplage van 100 stuks
*Verzending is aangetekend,verzekerd en goed verpakt.
Le lot se trouve à | Utrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 7-12-2017 à 17:05 |
Heure de fin | 17-12-2017 à 15:05 |