Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
LAATSTE MOGELIJKHEID!!
Houtsnede door Pieter den Besten
Voorstelling van Maria Lecina, geïnspireerd op Een lied in honderd verzen door J.Werumeus Buning
Losbladig, beeldmaat 23x17, bladmaat 42x33
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Pieter den Besten 33'
Genummerd in potlood l.o. 'No 10-25'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 2-3-2018 um 16:41 |
Endzeit | 11-3-2018 um 16:41 |