Jos But - Zélande ensoleillée dans les années 1930 - peinture à l'huile
Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
LAATSTE MOGELIJKHEID!!
Houtsnede door Pieter den Besten
Voorstelling van Maria Lecina, geïnspireerd op Een lied in honderd verzen door J.Werumeus Buning
Losbladig, beeldmaat 23x17, bladmaat 42x33
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Pieter den Besten 33'
Genummerd in potlood l.o. 'No 10-25'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 2-3-2018 à 16:41 |
Heure de fin | 11-3-2018 à 16:41 |