Corien Ridderikhoff - Einzigartiges schwarz/weißes Keramikobjekt – signiert
Paulette Snijders-Bremen - Sommer draußen
Poen de Wijs - Und Marian Nieuwpoort Lithographie
Villeroy en Boch - Plexiglas-Sandwichvase aus Plexiglas in drei Farben
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets, atelierstempel in de plaat rechtsonder.
Beeldmaat 15,2 x 20,1 cm. Bladmaat 24,5 x 28,5 cm. Losbladig.
Catalogus Van Wisselingh nr. 337. Ets uit 1893 -1894.
Pieter Dupont is geboren te Amsterdam in 1870 en overleden te Laren in 1911.
Startzeit | 12-9-2015 um 22:23 |
Endzeit | 18-9-2015 um 20:23 |