Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets uit 1896, potlood genummerd numero 44 linksonder.
In de plaat gesigneerd Dupont middenonder.
Catalogus Dupont nummer 48, Van Wisselingh nummer 322. Oplage 50 exemplaren.
Beeldmaat 21,5 x 15 cm. Bladmaat 26,5 x 18,5 cm. Losbladig.
Pieter Dupont is geboren te Amsterdam in 1870 en overleden te Laren in 1911.
Startzeit | 5-10-2015 um 17:08 |
Endzeit | 10-10-2015 um 20:08 |